Historie zlata

Fyzické zlato je na tomto světě využíváno tisíce let, dle záznamů raných civilizací cca 6 000 let(Egypt apod..). Stále se jedná o hlavní peníze světa a žádná krize, změny režimů i vlád jej z tohoto trůnu nesrazili. Zlato je zkrátka zlato a jeho hodnotě rozumí naprostá většina lidské populace našeho světa. Nejedná se tedy o nic nového(trendového) co za chvíli nebude mít žádnou hodnotu. Za posledních 40 let(1976 - 2016) zvýšilo svou cenu více jak 10x(1976 - 124,8 USD/unce, 2016 - 1250 USD/unce). V tomto jevu bude zlato přes různé kolísání nadále pokračovat. Přemýšlivému člověku dochází, že vlastnit fyzické zlato je něco rozumného, dobrého a chytrého. Vlastnictví tohoto vzácného kovu se vyplácí a v historii zachránilo životy mnoha jedinců, rodin a etnik. Zlato je sice luxusní zboží, ale není jen pro bohaté!

V našem systému je dostupné každému již od 158,-Kč. Tak málo stačí na to abyste se stali vlastníky části fyzického zlata. Doufáme, že se Vám náš systém stane něčím co změní historii Vašeho života a obohatí ho o něco cenného. Stačí několik kliků a Váš první zlatar může naskočit ve Vašem účtu.

I pro Vás je čas stát se vlastníkem alespoň nějakého množství zlata! Inu, směle do toho!

 

Co je nevýhodou zlata?

​Hlavním důvodem proč některé odrazuje pořízení zlata je kolísavost jeho ceny. Tento fakt je v našem systému vyřešen garancí profitu 20% poté co jej vlastníte více jak 5 let. Jsou to 4% ročně a garance platí i v případě, že by cena zlata poklesla. V případě, že bude zlatar stát po pěti letech 400,-Kč, je to určitě něco co udělá radost každému, kdo si zlatar pořídil.

Je na Vás zda-li si koupíte 1 zlatar, 1 000 zlatarů, 10 000 zlatarů nebo více.

 

Co je cílem zlatar.cz?

Provozováním našeho systému umožňujeme každému v ČR vlastnit alespoň nějaké zlato a v návaznosti tohoto vlastnictví krmit spořící prasátka českých domácností. Zlatar je ryze český systém, Vaše finance nejsou vyvedeny formou kryptoměn do zahraničí, kde neznáte místní zákony a snadno můžete o své finanční prostředky přijít. Zakoupením zlatarů máte své prostředky ve zlatě a zároveň v ČR. Naše obchodní podmínky jsou dělány proklientsky co nejsrozumitelněji. Zlatar.cz je zde proto abyste se měli lépe než nyní.