Co je zlatar?

Zlatar je 0.1 gramu fyzického zlata, které nakupujete i prodáváte elektronickou formou. Po pěti letech od nakoupení zlatarů jej můžete prodat zpět naší společnosti s garancí navýšení ceny o 20%. Nemusíte řešit pravost či ryzost zlata, ani jeho úschovu, dopravu, pojištění apod.. S námi můžete vlastnit fyzické zlato a zároveň nemusíte mít ani obavu z prodělku. Naše společnost Zlato Všem s.r.o. Vám totiž smluvně garantuje vykoupit zpět Vaše zlatary za cenu navýšenou o 20% než je cena kupní. Tento zpětný prodej můžete uplatnit kdykoliv po pěti letech od nákupu. Zlatar je daleko lepší než kryptoměny neboť je fyzickým zlatem a zlato je jistota! Zlatar není měnou, ale je to vyjádřené množství fyzického zlata, které elektronicky kupujete a v systému vlastníte. V případě, že bychom připodobnili zlatar k měně, tak je to měna, která je krytá fyzickým zlatem. 1 000 zlatarů je 100 gramů zlata, od tohoto množství zlatarů si můžete vyžádat zaslání cihličky na Vaší adresu a zlato můžete mít pod vlastní kontrolou.
 
Jaký je rozdíl mezi kryptoměnami a zlatarem?
Narozdíl od kryptoměn a jiných měn jejichž hodnota se může propadnout na úroveň 0(v případě krachu měny) je zlatar bezpečnou variantou. Vyjadřuje totiž množství Vámi vlastněného zlata v systému a zlato se nikdy nemůže a nedostane na hodnotu 0, ale jeho cena nadále poroste.
 
Hlavní nevýhody běžných kryptoměn?
- vysoká možnost propadu měny(třeba o 95%) a tedy i ztráta vložených prostředků
- vysoká možnost vykradení kreditové hodnoty hackery
- vyvedení Vašich finančních prostředků do imaginární ekonomiky neznáme země i neznámých zákonů
- těžko se dovolává svých práv v případě jakékoliv reklamace
- kredit není kryt něčím hodnotným, jsou to jen čísla na disku
 
Hlavní výhody zlataru
- nulová možnost propadu výše hodnoty zlataru
- vlastníte fyzické zlato, které můžete kupovat již od symbolických částek
- mimo elektronických údajů je vedena provozovatelem systému papírová karta(máte vyšší ochranu majetku vloženém ve zlataru než nabízejí zneužitelné
elektronické systémy)
- zlatary jsou garantované výkupní cenou navýšenou o minimálně 20% poté co je vlastníte 5 let a více(viz Obchodní podmínky)
- skvělé zajištění Vašeho důchodového období života
- vhodné i pro pravidelné spoření(od naspoření 100g si můžete vyžádat zaslání cihličky na Vaší adresu, tímto se Vám umaže 1 000 zakoupených zlatarů, ale garance výkupu navýšeného o 20% zůstává nedotčena)
- Vaše finanční prostředky nejsou někde v zahraničí, ale v ČR!
- bezpečná varianta
 
Nákup a prodej zlataru
Zlatary si můžete nakoupit jednoduše po registraci a přihlášení vyplněním nákupního košíku. Na základě zákona o EET i minimalizaci nákladů probíhá platba pouze převodem z Vašeho bankovního účtu na náš účet nebo složením hotovosti na náš bankovní účet. U platby převodem žádné poplatky neplatíte(u většiny bank). Při výkupu zlatarů zpět posíláme peníze pouze na ten účet, z kterého byly zlatary nakoupeny nebo na bankovní účet Kupujícího, který si zlatary koupil formou složení hotovosti na náš účet. Výkup probíhá na základě Vašeho pokynu, který najdete po přihlášení pod Můj účet. V případě úmrtí Kupujícího přechází vlastnictví včetně výkupního práva na jeho dědice.
 
Jak zjistím, že mnou objednané a zaplacené zlatary mi naskočily ve Vašem systému?
Po příchodu objednávky Vám posíláme pokyn k platbě. Po příchodu Vaší platby Vám posíláme potvrzení o množství zakoupených zlatarů a Vámi vlastněné zlatary(zlato)vidíte po svém přihlášení v systému. Také Vám přijde na email potvrzení o nákupu daného množství zlatarů včetně uvedené výkupní ceny. Toto potvrzení si vytiskněte a uschovejte.