Zabiják virů(rodinné balení)

Kód: 101
Akce Novinka
Značka: Zlatar
ZDARMAZDARMA
Léčivka
2 745 Kč
Skladem

Mince, která léčí a zabíjí viry(5 kusů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mince je zhotovena z vysoce kvalitní mědi(obsahuje 99.95% mědi) a má průměr 76 mm.

Účinky mědi:

Měď je přírodním materiálem, který Vám bude sloužit celý život. Jeho velkou výsadou je schopnost zabíjet škodlivé viry v řádu sekund, minut a hodin. Měď byla historicky využívána ke sterilizaci vody. V minulém století jsme byly svědky nástupu levných plastů, které na svém povrchu dopřávají dlouhý život škodlivým virům a bakteriím. Měď se svými léčivými účinky byla z ekonomických důvodů odsunuta na druhou kolej. Dnes nás k tomuto materiálu opět přivádí její léčivé schopnosti. Ionty mědi likvidují genetický materiál virů a bakterií. Naruší jejich obal i funkci. Je to něco jako nasypání písku do motoru, který se zadře a nefunguje. Podobnou funkci má měď.

Jak používat léčivou minci?

Léčivá mince patří ve světě mincí mezi obří velikosti. Důvodem je abyste si jí mohli dát mezi dlaně, kde jí několik sekund nebo minutu podržte. Používat jí můžete doma, v kanceláři, na cestách, v autě apod.. Cítíte-li opatlanost na prstech díky dotykům tlačítek ve výtahu, osahávání klik a různých madel, stačí vyndat minci s kabelky a chvíli jí mít mezi dlaněmi. Má někdo z rodiny chřipku? Dejte mu léčivou minci do ruky. Může jí mít v posteli v leže či v sedě při sledování televize. V noci dejte minci na noční stolek a nechte jí pracovat. Na minci můžete také vydechovat podobně jako na zrcátko. Vydechnuté viry na minci umírají. V případech bolesti hlavy či pohmožděnin přikládejte minci na bolavé místo a nechte působit. Účinky mědi léčivě působí na záněty kůže, nemoci očí a uvádí organismus do rovnováhy. Stejně jako Aristoteles usínal s měděnou koulí v ruce, využívejte i Vy léčivé účinky mince. Léčivá mince patří do domácnosti, na cesty, do kanceláří a provozoven. Odkládáte si doma nebo v práci roušku? Vložte do ní minci a nechte jí pozabíjet viry, které se na roušce zachytili. V případě alergie na měď se poraďte se svým lékařem.

Reaguje-li Vaše pokožka(nebo Vašich dětí) podrážděně na desinfekční chemikálie, není třeba věšet hlavu, léčivá mince je tady pro Vás. Nakoupíte jí jednou, slouží Vám celý život. Mince je načervenalé barvy a postupně získává svou patinu, kterou lze samozřejmě čistit například jedlou sodou. Balení obsahuje 5 mincí. V rámci podpory boje s koronavirem Vám dnes nabízíme nákup se slevou 30%. Běžná cena za balení je 2 745,-Kč. Nákupem dnes ušetříte 824,-Kč. Doprava je dnes také zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Léčivá mince
Záruka: doživotní