Časté dotazy

Co je investiční medaile?

Investiční medaile je ideální varianta investování do zlata či stříbra, která obsahuje nejvyšší ryzost a zároveň díky omezenému množství vyrobených kusů patří mezi TOP mezi investory. Díky své značné sběratelské hodnotě je také oblíbená mezi sběrateli. Další předností investičních medailí je punc udělený puncovním úřadem, který jejich ryzost kontroluje. Nekupujete tak zajíce v pytli, ale ověřený produkt nezávislou institucí.

Jaké je zaměření naší výroby?

Naše výrobky jsou primárně vyráběné investičně s orientací na materiál typu zlato, stříbro apod. s důrazem na bezpečný prodej. To se o slitcích a cihličkách, které se do Česka dováží říci nedá. Díky puncu, který medaile obsahuje je možné využít investiční medaile i jako platidlo. Je to dobré zvláště v situacích, kdybychom se v Česku dostali do hyperinflace či uzavření bank apod..

Chci investovat do drahých kovů, jak na to?

Nejvíce námi doporučovaným drahým kovem je zlato. Můžete ho koupit v různé ryzosti. Čím nižší ryzost, tím levnější. Nejdražší je nejvyšší ryzost 999.9/1000. Zlato můžete koupit od řady firem, které ho v ČR prodávají. U naší společnosti můžete začít již s nákupem fyzického zlata typu minimincí o váze 1 gram. Nakupovat můžete jednorázově větší množství nebo vždy jeden kousek z nové emise či v režimu spoření po jedné minci měsíčně.

Proč nakupovat u nás?

Jsme tuzemský výrobce, který nabízí originální výrobky. Výrobky vychází v limitovaných emisích. Naše výrobky jsou kontrolované puncovním úřadem. Nabízíme tak jednu z nejbezpečnějších alternativ nákupu drahých kovů v ČR pod tuzemskou kontrolou. Námi prodané drahé kovy také vykupujeme zpět dle obchodních podmínek není-li smluvně sjednáno jinak. 

Vyrábíte reklamní mince?

Ano, každá firma či společnost řeší získávání nového klienta nebo si chce udržet a prohloubit vztah s tím stávajícím. Alternativa reklamních mincí patří mezi nejsolidnější možnost, kterou můžete využít. Mincí z drahého kovu nikoho neurazíte, ale naopak vyjádříte úctu a respekt k danému klientovi. Zároveň máte mezi lidmi něco hodnotného co Vám bude dělat reklamu neustále. Ideální pro tento účel je stříbro, které můžete mít v solidní velikosti a zároveň se vejdete do limitu reklamního předmětu. Reklamní mince vyrábíme již od 100 kusů. Vaše poptávky můžete posílat na zlatar@zlatar.cz.

Chci vědět o novinkách, dáte mi vědět?

Našim klientům dáváme vědět zpravidla elektronicky někdy i telefonicky. Chcete-li mít rychlý přístup k novinkám, stačí se na tomto webu zaregistrovat. Zveme Vás mezi naše fanoušky na Facebooku a Instagramu.