Časté dotazy

Co je investiční medaile?

Investiční medaile je ideální varianta investování do zlata či stříbra, která obsahuje nejvyšší ryzost a zároveň díky omezenému množství vyrobených kusů patří mezi TOP mezi sběrateli díky značné sběratelské hodnotě. 

Jaké je zaměření naší výroby?

Naše výrobky jsou primárně vyráběné investičně s orientací na materiál typu zlato, stříbro apod. s důrazem na bezpečný prodej. Oproti cihličkám, které se do Česka dováží jsou naše výrobky kontrolované tuzemským puncovním úřadem a tedy nekupujete zajíce v pytli. Díky puncu, který mince obsahuje je možné využít investiční medaile i jako platidlo. Je to dobré zvláště v situacích, kdybychom se v Česku dostali do hyperinflace či uzavření bank apod..

Chci investovat do drahých kovů, jak na to?

Nejvíce námi doporučovaným drahým kovem je zlato. Můžete ho koupit v různé ryzosti. Čím nižší ryzost, tím levnější. Nejdražší je nejvyšší ryzost 999/1000. Zlato můžete koupit od řady firem, které ho v ČR prodávají. U naší společnosti můžete začít již s nákupem fyzického zlata typu minimincí o váze 1 gram. Nakupovat můžete jednorázově větší množství nebo vždy jeden kousek z nové emise či v režimu spoření po jedné minci měsíčně.

Proč nakupovat u nás?

Jsme tuzemský výrobce, který nabízí originální výrobky. Výrobky nad 1 gram jsou u nás číslované a vychází v limitovaných emisích. Naše výrobky jsou kontrolované puncovním úřadem. Nabízíme tak jednu z nejbezpečnějších alternativ nákupu drahých kovů v ČR pod tuzemskou kontrolou. Námi prodané drahé kovy také vykupujeme zpět dle obchodních podmínek není-li smluvně sjednáno jinak. 

Vyrábíte reklamní mince?

Ano, každá firma či společnost řeší získávání nového klienta nebo si chce udržet a prohloubit vztah s tím stávajícím. Alternativa reklamních mincí patří mezi nejsolidnější možnost, kterou můžete využít. Mincí z drahého kovu nikoho neurazíte, ale naopak vyjádříte úctu a respekt k danému klientovi. Zároveň máte mezi lidmi něco hodnotného co Vám bude dělat reklamu neustále. Ideální pro tento účel je stříbro, které můžete mít v solidní velikosti a zároveň se vejdete do limitu reklamního předmětu. Reklamní mince vyrábíme již od 100 kusů. Vaše poptávky můžete posílat na zlatar@zlatar.cz.

Chci vědět o novinkách, dáte mi vědět?

Našim klientům dáváme vědět zpravidla elektronicky někdy i telefonicky. Chcete-li mít rychlý přístup k novinkám, stačí se na tomto webu zaregistrovat. Zveme Vás mezi naše fanoušky na Facebooku a Instagramu.